Okulary przeciwsłoneczne Solano — najwyższa jakość w najlepszej cenie?

Okulary przeciwsłoneczne Solano — wysokiej klasy okulary są doskonałą receptą na zdrowe oczy!

Zawarte w świetle słonecznym promienie ultrafioletowe UV-A nie są ograniczane przez powłokę ozonową, przez co mogą prowadzić do uszkodzenia włókien kolagenowych będących budulcem rogówki i soczewki. Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że intensywne słońce w długofalowej perspektywie negatywnie wpływa na nasz wzrok. Osobom bardzo aktywnym polecane są szczególnie okulary przeciwsłoneczne Solano o specjalistycznej konstrukcji, która ma za zadanie blokować przedostawanie się światła. Dodatkowo wyposażone w specjalnie wentylowane noski, poprawiające przepływ powietrza. Dzięki wysokiemu kontrastowi zapewnia perfekcyjną widoczność w każdych warunkach, nawet podczas szybkiej jazdy po stoku.

Dlaczego warto wybrać soczewki Essilor?

Czym tak naprawdę są soczewki Essilor fotochromowe? Jest to najbardziej znana odmiana korekcyjnych szkieł, które w tym samym czasie chronią wzrok przed słońcem, promieniowaniem UV, jak i światłem niebieskim. Soczewki Essilor wyróżniają się niesamowicie wysoką jakością i trwałością, a także tym, że szybko odparowują i są mało podatne na zabrudzenia. Soczewki Essilor są bardzo wygodnym sposobem na ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i zbyt jasnym światłem. Zapewnia to optymalny widzenie, bez niepotrzebnego noszenia ze sobą okularów przeciwsłonecznych nawet w najbardziej słoneczne dni.

Soczewki fotochromowe Essilor Orma 1.5 Transitions 8 generacji mogą być Twoje!

Fotochromowe soczewki Essilor Orma 1.5 Transitions z ogromną łatwością w czyszczeniu powłoką antyrefleksyjną Crizal Easy PRO. Zapewniają one intensywne zabarwienie na słońcu, gwarancję właściwego postrzegania barw otoczenia, doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i olśnieniem słonecznym, krótki czas zaciemniania się i rozjaśniania, wysoką estetykę — przejrzyste w pomieszczeniach, brak widocznego zabarwienia oraz jakość technologii Transitions.

(0)