Aleve 12 tabletek

6,99

Opis

Aleve® – Specjalista od chronicznego bóluAleve działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie w przypadku bólu stawów, krzyża i mięśni. Jego działanie utrzymuje się aż do 12h! 
Aleve® (Naproxenum natricum), 220 mg, tabletki powlekane.

Wskazania: Leczenie dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bóle mięśniowe, bóle stawowe, ból pleców, bolesne miesiączkowanie dolegliwości bólowe o niewielkim nasileniu związane z przeziębieniem, obniżenie gorączki.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na naproksen lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, występowanie astmy oskrzelowej, pokrzywki lub reakcji typu alergicznego po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w wywiadzie, występowanie krwawienia z przewodu pokarmowego lub perforacji związanej ze stosowaniem w przeszłości NLPZ, choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy (czynna lub w wywiadzie), perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ (dwa lub więcej odrębnych epizodów potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia), skaza krwotoczna, ciężka niewydolność serca, nerek, wątroby, trzeci trymestr ciąży.

Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723555,  V2/06/01/2009/MM
L.PL.MKT.11.2018.7048
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.”

 

jak podnieść dobry cholesterol
, prapizm
, uchyłki
, spray na komary dla dzieci
, zespół uzależnienia od alkoholu
, pieluchy muumi
, zioła bonifratrów na boreliozę
, na sen dla dzieci

yyyyy

(0)