Paracetamol Biofarm 1000 mg 10 tabl.

6,53

Opis

Wskazania:Ble rnego pochodzenia i o rnym nateniu, szczeglnie takie jak:- ble gowy- migreny- ble reumatyczne-ble stawowe, miniowe i kostne- ble krgosupa- nerwoble- ble menstruacyjne- ble zbwGorczka w przebiegu przezibienia lub grypy.Waciwoci:Lek Paracetamol Biofarm zawiera substancj czynn paracetamol o dziaaniu przeciwblowym i przeciwgorczkowym. Lek nie dziaa przeciwzapalnie. Dziaa sabiej dranico na odek ni niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. kwas acetylosalicylowy).Skad:Substancja czynna: jedna tabletka powlekana zawiera 1000 mg paracetamoluPozostae skadniki to:rdze tabletki: skrobia elowana (kukurydziana), krospowidon, powidon, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian;otoczka tabletki: hypromeloza 6cP, talk, glicerol.Stosowanie:Doroli (o masie ciaa wikszej ni 50 kg):Dawka jednorazowa 1 (jedna) tabletka powlekana (1000 mg paracetamolu).Kolejne dawki leku naley przyjmowa w odstpie co najmniej 4 do 6 godzin.Naley zachowa co najmniej 4-godzinn przerw pomidzy przyjciem poszczeglnych dawek.Maksymalna dopuszczalna dawka dobowa to 4 (cztery) tabletki powlekane (4000 mg paracetamolu).Nie stosowa duej ni przez 3 dni bez konsultacji z lekarzem.Kiedy nie stosowa leku Paracetamol Biofarm:- jeli pacjent ma uczulenie na paracetamol lub ktrykolwiek z pozostaych skadnikw tego leku,- jeli u pacjenta wystpuj cikie zaburzenia czynnoci wtroby,- jeli u pacjenta wystpuj cikie zaburzenia czynnoci nerek,- jeli pacjent jednoczenie stosuje leki z grupy inhibitorw monoaminooksydazy (MAO) oraz w okresie do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.Opakowanie:10 tabletek

 

sanprobi superformula
, magnez mbe
, rzeczy potrzebne dla noworodka
, bmi tabela wiek
, wyciąg z porostu islandzkiego
, najlepszy lek na wątrobę
, polocard 75 mg 60 tabl cena
, mr mózgu

yyyyy

(0)