Drużyny
Gliwice Curling Cup VI
AZS Gliwice Ice Rockets-1292

AZS Gliwice Ice Rockets

  • Patryk Malczak
  • Michał Matysiak
  • Jakub Kowalczyk
  • Dawid Kowalczyk
AZS Gliwice Pluta-1411

AZS Gliwice Pluta

  • Magdalena Wróbel
  • Ingwild Skaga
  • Ewa Nogły
  • Marta Pluta
  • Marta Blacha
Curlusy-1355

Curlusy

  • Pawel Klos
  • Janusz Tomica
  • Pawel Klos
  • Marcin Gawlas
  • Krzysztof Nowak
  • Jacek Goczol
Dziewczyny z dobrego domu-1425

Dziewczyny z dobrego domu

  • Antonina Kozanecka
  • Emilia Sempołowicz
  • Michalina Karnicka
Fuzja-1410

Fuzja

  • Magda Kołodziej
  • Ela Ran
  • Aneta Lipińska
  • Marta Leszczyńska
Gramy TO-1300

Gramy TO

  • Martyna Wilczak
  • Jakub Hawryszków
  • Piotr Kaźmierczak
  • Mirosław Cholewa
KKC Curly Curlers-1414

KKC Curly Curlers

  • Sebastian Pawlaczyk
  • Filip Ciałowicz
  • Patrycja Pogorzelec
  • Piotr Jurczyk
  • Agnieszka Wojtysiak
KKC Good Enough-1302

KKC Good Enough

  • Aleksandra Sikora
  • Agata Jędrzejczyk
  • Barbara Ryś
  • Magdalena Kawecka
KKC Mistral-1304

KKC Mistral

  • Marcin Marek
  • Marcin Stachnik
  • Łukasz Pryczkat
  • Michał Chudziński
  • Paweł Świątkowski
  • Jerzy Ryba
KKC NN1-1298

KKC NN1

  • Sebastian Chojnacki
  • Grzegorz Konieczny
  • Krzysztof Bąk
  • Krzysztof Kawecki
KKC Vector-1412

KKC Vector

  • Krzysztof Subik
  • Paweł Biernacki
  • Adam Obuchowicz
  • Michał Gieleciak
  • Maciej Łach
Ks Danonki-1409

Ks Danonki

  • Szymon Rokita
  • Kamil Musioł
  • Magda Haman
  • Paulina Frysz
Ks nie mam pojęcia-1426

Ks nie mam pojęcia

  • Monika Wośińska
  • Klaudia Szmidt
  • Marlena Dziewirz
  • Szymon Rokita
MIG GLIWICE-1356

MIG GLIWICE

  • Alicja Zawada
  • Rafał Gołębiowski
  • Marcin Górecki
  • Jakub Wania
Migotki-1354

Migotki

  • Karolina Miśkiewicz
  • Martyna Stawinoga-Ścigała
  • Dorota Wania
  • Bogusia Hawryluk
Ogień-1352

Ogień

  • Michał Kozioł
  • Tomasz Pluta
  • Piotr Świeszek
  • Paweł Hertman
  • Tomasz Bosek
  • Michał Paszek
Rogal Bigosiński-1340

Rogal Bigosiński

  • Damian Łuczak
  • Jakub Dąbrowski
  • Tomasz Heese
  • Aleksandra Bigosińska
SCC Panda Team-1466

SCC Panda Team

  • Adam Michalski
  • Waldemar Elwart
  • Maciej Nieżórawski
  • Jacek Światkowski
Siła Coriolisa-1382

Siła Coriolisa

  • Michał Niedziela
  • Olek Błaszak
  • Grzegorz Sobczak
  • Tomasz Tarczyński
Team Szewczyk-1416

Team Szewczyk

  • Robert Kamiński
  • Dominik Szmidt
  • Mateusz Grymel
  • Maksymilian Szewczyk
Organizator
Partnerzy
Sponsorzy
Patronat medialny