Drużyny
Polska Liga Curlingu 2019
AZS Gliwice Bosek-792

AZS Gliwice Bosek

  • Paweł Hertman
  • Piotr Świeszek
  • Tomasz Pluta
  • Tomasz Bosek
  • Mirosław Cholewa
AZS Gliwice Pluta-802

AZS Gliwice Pluta

  • Marta Pluta
  • Ewa Nogły
  • Justyna Wojtas
  • Marta Świeszek
  • Martyna Wilczak
BKC Bartosik-794

BKC Bartosik

  • Łukasz Bartosik
  • Tomasz Kijanka
  • Jerzy Michalak
  • Andrzej Jędrzejczyk
  • Janusz Sukiennik
  • Artur Zaręba
CCC Chmarra-804

CCC Chmarra

  • Daria Chmarra
  • Magda Kołodziej
  • Krystyna Beniger
  • Aneta Lipińska
  • Karolina Mandes
  • Marta Leszczyńska
KKC Chudziński-788

KKC Chudziński

  • Marcin Stachnik
  • Paweł Świątkowski
  • Jerzy Ryba
  • Łukasz Pryczkat
  • Marcin Marek
  • Michał Chudziński
KKC Kawecki-795

KKC Kawecki

  • Sebastian Chojnacki
  • Krzysztof Bąk
  • Arkadiusz Solecki
  • Krzysztof Kawecki
  • Grzegorz Konieczny
  • Michał Gieleciak
KKC Startek-803

KKC Startek

  • Agata Jędrzejczy
  • Małgorzata Gaczkowska
  • Aleksandra Bigosińska
  • Karolina Startek
KKC Staszczak-805

KKC Staszczak

  • Anna Fejklowicz
  • Monika Rodak
  • Magdalena Wróbel
  • Katarzyna Staszczak
  • Magdalena Włodarczyk
  • Karolina Florek
KSW Gawlas-791

KSW Gawlas

  • Paweł Klos
  • Krzysztof Nowak
  • Paweł Kuśka
  • Marcin Gawlas
  • Janusz Tomica
  • Jacek Goczoł
MCC Gęśla-796

MCC Gęśla

  • Marcin Madej
  • Michał Anioł
  • Michał Gęśla
  • Kamil Gęśla
  • Aleksander Błaszak
  • Grzegorz Sobczak
MCC Kubak-807

MCC Kubak

  • Maja Klimecka
  • Marta Kubak
  • Kasia Kowalska
  • Patrycja Bendowska
  • Marianna Bandych
MCC Stolarek-797

MCC Stolarek

  • Marcin Senderski
  • Kamil Suchżebski
  • Rafał Stolarek
  • Tomasz Korolko
MCC Tomczyńska-806

MCC Tomczyńska

  • Madgalena Dobiszewska
  • Anna Fijalkowska
  • Katarzyna Selwant
  • Anna Tomczynska
  • Agnieszka Czaplicka
  • Aneta Gęśla
POS Augustyniak-785

POS Augustyniak

  • Jakub Hawryszków
  • Jan Karolewski
  • Kasper Knebloch
  • Paweł Frynia
  • Andrzej Augustyniak
  • Dawid Mucha
POS Grzelka-786

POS Grzelka

  • Maksym Grzelka
  • Mateusz Jadczyk
  • Paweł Włodarczyk
  • Aleksander Grzelka
  • Michael Żółtowski
POS Janczar-798

POS Janczar

  • Michał Zakrzewski
  • Krzysztof Jodłowski
  • Grzegorz Łabecki
  • Bartłomiej Sławiński
  • Piotr Majecki
  • Łukasz Janczar
POS Szeliga-793

POS Szeliga

  • Tomasz Dyderski
  • Jacek Szkobel
  • Tomasz Bartczak
  • Jacek Szeliga
  • Krzysztof Kowalski
POS Szeliga-Frynia-801

POS Szeliga-Frynia

  • Barbara Karwat
  • Maria Stefańska
  • Zuzanna Rybick
  • Adela Walczak
  • Marta Szeliga-Frynia
SCC  Sitkiewicz-808

SCC Sitkiewicz

  • Jakub Sollich
  • Michał Koehna
  • Tomasz Cierkowski
  • Bartosz Sitkiewicz
SCC Jasiecki-790

SCC Jasiecki

  • Bartosz Łobaza
  • Konrad Stych
  • Borys Jasiecki
  • Krzysztof Domin
  • Damian Cebula
ŚKC Beck-800

ŚKC Beck

  • Krzysztof Beck
  • Maciej Cesarz
  • Marcin Ciemiński
  • Maciej Kołodziej
  • Tomasz Majorek
  • Adam Sterczewski
ŚKC Dzikowski-789

ŚKC Dzikowski

  • Bartosz Dzikowski
  • Jakub Głowania
  • Jeremi Telak
  • Michał Kozioł
  • Tomasz Zioło
TKC Jakubowski-787

TKC Jakubowski

  • Radosław Kowalski
  • Sebastian Lichy
  • Mateusz Kulik
  • Paweł Piotrowicz
  • Bartosz Jakubowski